OD104SL4

| Modelul panoului | OD104SL4 |
|---|---|
| Panoul de marcă | E Ink |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul OD104SL4 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 211.2×158.4 mm |
| Contur | 238.6×171 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating |
| Raport de contrast | 400:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 45/45/15/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6-bit) , 14 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare E Ink OD104SL4.
E Ink OD104SL4 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf E Ink OD104SL4 sau specificațiile detaliate ale E Ink OD104SL4 sau alte LCD E Ink, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul E Ink OD104SL4 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
E Ink OD104SL4 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf E Ink OD104SL4 sau specificațiile detaliate ale E Ink OD104SL4 sau alte LCD E Ink, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul E Ink OD104SL4 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "OD104SL4"
- E Ink OD104SL4
- Fișa tehnică OD104SL4
- Imagine OD104SL4
- Prețul OD104SL4
- Distribuitor OD104SL4

