CLAA089NA0A

| Modelul panoului | CLAA089NA0A |
|---|---|
| Panoul de marcă | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.9 inch, 1024×600 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul CLAA089NA0A | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 195.072×114.3 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | |
| Unghi de vedere | |
| Tip lămpi | WLED |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CPT CLAA089NA0A.
CPT CLAA089NA0A sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CPT CLAA089NA0A sau specificațiile detaliate ale CPT CLAA089NA0A sau alte LCD CPT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CPT CLAA089NA0A la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA089NA0A sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CPT CLAA089NA0A sau specificațiile detaliate ale CPT CLAA089NA0A sau alte LCD CPT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CPT CLAA089NA0A la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "CLAA089NA0A"
- CPT CLAA089NA0A
- Fișa tehnică CLAA089NA0A
- Imagine CLAA089NA0A
- Prețul CLAA089NA0A
- Distribuitor CLAA089NA0A

