LTF460HN01

| Modelul panoului | LTF460HN01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LTF460HN01 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 1018.08×572.67 mm |
| Contur | 1082×627 mm |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 5.5%), Hard coating (2H) |
| Raport de contrast | 5000:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Timp de raspuns | 8 (Typ.)(G to G) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 12 pcs CCFL Embedded (Balance board) |
| Interfață de semnal | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Tensiune de intrare | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare SAMSUNG LTF460HN01.
SAMSUNG LTF460HN01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SAMSUNG LTF460HN01 sau specificațiile detaliate ale SAMSUNG LTF460HN01 sau alte LCD SAMSUNG, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SAMSUNG LTF460HN01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTF460HN01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SAMSUNG LTF460HN01 sau specificațiile detaliate ale SAMSUNG LTF460HN01 sau alte LCD SAMSUNG, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SAMSUNG LTF460HN01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LTF460HN01"
- SAMSUNG LTF460HN01
- Fișa tehnică LTF460HN01
- Imagine LTF460HN01
- Prețul LTF460HN01
- Distribuitor LTF460HN01

