N101LGE-L31

| Modelul panoului | N101LGE-L31 |
|---|---|
| Panoul de marcă | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul N101LGE-L31 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 222.72×125.28 mm |
| Contur | 245×146.5×3.6 mm |
| Forma stilului | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 3/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31.
CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 sau specificațiile detaliate ale CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 sau alte LCD CHIMEI INNOLUX, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 sau specificațiile detaliate ale CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 sau alte LCD CHIMEI INNOLUX, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "N101LGE-L31"
- CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31
- Fișa tehnică N101LGE-L31
- Imagine N101LGE-L31
- Prețul N101LGE-L31
- Distribuitor N101LGE-L31

