LTN133AT18-A01

| Modelul panoului | LTN133AT18-A01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1280×800 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LTN133AT18-A01 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 286.08×178.8 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | |
| Unghi de vedere | |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare SAMSUNG LTN133AT18-A01.
SAMSUNG LTN133AT18-A01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SAMSUNG LTN133AT18-A01 sau specificațiile detaliate ale SAMSUNG LTN133AT18-A01 sau alte LCD SAMSUNG, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SAMSUNG LTN133AT18-A01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN133AT18-A01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SAMSUNG LTN133AT18-A01 sau specificațiile detaliate ale SAMSUNG LTN133AT18-A01 sau alte LCD SAMSUNG, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SAMSUNG LTN133AT18-A01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LTN133AT18-A01"
- SAMSUNG LTN133AT18-A01
- Fișa tehnică LTN133AT18-A01
- Imagine LTN133AT18-A01
- Prețul LTN133AT18-A01
- Distribuitor LTN133AT18-A01

