M240HVN02.0

| Modelul panoului | M240HVN02.0 |
|---|---|
| Panoul de marcă | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,24.0 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul M240HVN02.0 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | VA, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 531.36×298.89 mm |
| Contur | 544.8×318.6×10 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 3000:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Timp de raspuns | 7/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 15S4P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare AUO M240HVN02.0.
AUO M240HVN02.0 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO M240HVN02.0 sau specificațiile detaliate ale AUO M240HVN02.0 sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO M240HVN02.0 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO M240HVN02.0 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO M240HVN02.0 sau specificațiile detaliate ale AUO M240HVN02.0 sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO M240HVN02.0 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "M240HVN02.0"
- AUO M240HVN02.0
- Fișa tehnică M240HVN02.0
- Imagine M240HVN02.0
- Prețul M240HVN02.0
- Distribuitor M240HVN02.0
