B140HAN04.0

| Modelul panoului | B140HAN04.0 |
|---|---|
| Panoul de marcă | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul B140HAN04.0 | Solicitați preț și termen de plată |
| Numărul pixelilor | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Aranjament | RGB Vertical Stripe |
| Zonă activă (mm) | 309.37 × 174.02 (H×V) |
| Schiță (mm) | 315.1 × 197.48 × 3 (H×V×D) |
| Zonă de protecție (mm) | - |
| Tratament | Antiglare |
| Luminance | 250 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 700 : 1 (Typ.) (TM) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Raspuns | 25 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Vizionare bună la | Symmetry |
| Modul de lucru | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Adâncimea culorii | 262K 45% (CIE1931) |
| iluminare din spate | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Rată de reîmprospătare | 60Hz |
| Ecran tactil | Without |
| Tipul de semnal | eDP (2 Lanes) , Connector , 30 pins |
| Furnizarea de tensiune | 3.3V (Typ.) |
| Max. Evaluări | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare AUO B140HAN04.0.
AUO B140HAN04.0 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO B140HAN04.0 sau specificațiile detaliate ale AUO B140HAN04.0 sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO B140HAN04.0 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B140HAN04.0 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO B140HAN04.0 sau specificațiile detaliate ale AUO B140HAN04.0 sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO B140HAN04.0 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "B140HAN04.0"
- AUO B140HAN04.0
- Fișa tehnică B140HAN04.0
- Imagine B140HAN04.0
- Prețul B140HAN04.0
- Distribuitor B140HAN04.0
