TM097QDSP01

| Modelul panoului | TM097QDSP01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.7 inch, 1536×2048 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TM097QDSP01 | Solicitați preț și termen de plată |
| Numărul pixelilor | 1536(RGB)×2048 |
| Aranjament | RGB Vertical Stripe |
| Zonă activă (mm) | 147.456 × 196.608 (H×V) |
| Schiță (mm) | 154.016 × 207.83 × 3.75 (H×V×D) |
| Zonă de protecție (mm) | - |
| Tratament | Hard coating |
| Luminance | 460 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Raspuns | 25 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Vizionare bună la | Symmetry |
| Modul de lucru | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Adâncimea culorii | 16.7M 72% (CIE1931) |
| iluminare din spate | 6S6P WLED , No Driver |
| Rată de reîmprospătare | 60Hz |
| Ecran tactil | Without |
| Tipul de semnal | MIPI (2 ch, 4 data lanes) , Connector , 61 pins |
| Furnizarea de tensiune | 1.8/5.0/-5.0V (Typ.)(VDDI/AVDD/AVEE) |
| Max. Evaluări | Storage Temp.: -30 ~ 70 °C Operating Temp.: -10 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare TIANMA TM097QDSP01.
TIANMA TM097QDSP01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TM097QDSP01 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TM097QDSP01 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TM097QDSP01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM097QDSP01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TM097QDSP01 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TM097QDSP01 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TM097QDSP01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TM097QDSP01"
- TIANMA TM097QDSP01
- Fișa tehnică TM097QDSP01
- Imagine TM097QDSP01
- Prețul TM097QDSP01
- Distribuitor TM097QDSP01

