LQ10D36A

| Modelul panoului | LQ10D36A |
|---|---|
| Panoul de marcă | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LQ10D36A | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 211.2×158.4 mm |
| Contur | 246.5×179.4×11 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare SHARP LQ10D36A.
SHARP LQ10D36A sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SHARP LQ10D36A sau specificațiile detaliate ale SHARP LQ10D36A sau alte LCD SHARP, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SHARP LQ10D36A la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ10D36A sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SHARP LQ10D36A sau specificațiile detaliate ale SHARP LQ10D36A sau alte LCD SHARP, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SHARP LQ10D36A la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LQ10D36A"
- SHARP LQ10D36A
- Fișa tehnică LQ10D36A
- Imagine LQ10D36A
- Prețul LQ10D36A
- Distribuitor LQ10D36A
