NV133FHB-N31

| Modelul panoului | NV133FHB-N31 |
|---|---|
| Panoul de marcă | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul NV133FHB-N31 | Solicitați preț și termen de plată |
| Numărul pixelilor | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Aranjament | RGB Vertical Stripe |
| Zonă activă (mm) | 293.76 × 165.24 (H×V) |
| Schiță (mm) | 298.36 × 175.29 × 0.4 (H×V×D) |
| Luminance | 0 cd/m² |
| Raport de contrast | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Raspuns | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Vizionare bună la | Symmetry |
| Modul de lucru | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Grosimea sticlei | 0.20+0.20 mm |
| transmisivitatea | - |
| Adâncimea culorii | 16.7M 72% (CIE1931) |
| iluminare din spate | No B/L |
| Forma de contur | - |
| Rată de reîmprospătare | 60Hz |
| Ecran tactil | Without |
| Tipul de semnal | eDP (2 Lanes) , Connector , 30 pins |
| Furnizarea de tensiune | 3.3V (Typ.) |
| Max. Evaluări | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare BOE NV133FHB-N31.
BOE NV133FHB-N31 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NV133FHB-N31 sau specificațiile detaliate ale BOE NV133FHB-N31 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NV133FHB-N31 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE NV133FHB-N31 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NV133FHB-N31 sau specificațiile detaliate ale BOE NV133FHB-N31 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NV133FHB-N31 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "NV133FHB-N31"
- BOE NV133FHB-N31
- Fișa tehnică NV133FHB-N31
- Imagine NV133FHB-N31
- Prețul NV133FHB-N31
- Distribuitor NV133FHB-N31
