NV133FHM-N41

| Modelul panoului | NV133FHM-N41 |
|---|---|
| Panoul de marcă | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul NV133FHM-N41 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 293.76×165.24 mm |
| Contur | 305.35×188.45×3 mm |
| Forma stilului | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 600:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) , CIE1931 45% |
| Timp de raspuns | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 9S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare BOE NV133FHM-N41.
BOE NV133FHM-N41 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NV133FHM-N41 sau specificațiile detaliate ale BOE NV133FHM-N41 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NV133FHM-N41 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE NV133FHM-N41 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NV133FHM-N41 sau specificațiile detaliate ale BOE NV133FHM-N41 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NV133FHM-N41 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "NV133FHM-N41"
- BOE NV133FHM-N41
- Fișa tehnică NV133FHM-N41
- Imagine NV133FHM-N41
- Prețul NV133FHM-N41
- Distribuitor NV133FHM-N41

