NV116WHM-N45

| Modelul panoului | NV116WHM-N45 |
|---|---|
| Panoul de marcă | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul NV116WHM-N45 | Solicitați preț și termen de plată |
| Rezoluţie | 1366(RGB)×768 , WXGA |
| Format Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Zona de afisare | 256.125(W)×144(H) mm |
| Deschiderea barei | - |
| Dimensiunea conturului | 278(W)×168(H) ×3(D) mm |
| Suprafaţă | - |
| strălucire | 250 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Modul de afișare | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Cea mai buna vedere pe | Symmetry |
| Timp de raspuns | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Afișați culorile | 262K 50% (CIE1931) |
| Tip lămpi | 8S3P WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Frecvență | 60Hz |
| Ecran tactil | Without |
| Forma stilului | - |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare BOE NV116WHM-N45.
BOE NV116WHM-N45 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NV116WHM-N45 sau specificațiile detaliate ale BOE NV116WHM-N45 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NV116WHM-N45 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE NV116WHM-N45 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NV116WHM-N45 sau specificațiile detaliate ale BOE NV116WHM-N45 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NV116WHM-N45 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "NV116WHM-N45"
- BOE NV116WHM-N45
- Fișa tehnică NV116WHM-N45
- Imagine NV116WHM-N45
- Prețul NV116WHM-N45
- Distribuitor NV116WHM-N45

