NV116WHM-N43

| Modelul panoului | NV116WHM-N43 |
|---|---|
| Panoul de marcă | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul NV116WHM-N43 | Solicitați preț și termen de plată |
| Numărul pixelilor | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
| Aranjament | RGB Vertical Stripe |
| Zonă activă (mm) | 256.125 × 144 (H×V) |
| Schiță (mm) | 278 × 168 × 3 (H×V×D) |
| Luminance | 220 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Unghi de vedere | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Raspuns | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Vizionare bună la | Symmetry |
| Modul de lucru | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Adâncimea culorii | 262K 45% (CIE1931) |
| iluminare din spate | 6S4P WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Rată de reîmprospătare | 60Hz |
| Ecran tactil | Without |
| Tipul de semnal | eDP (2 Lanes) , Connector , 40 pins |
| Furnizarea de tensiune | 3.3V (Typ.) |
| Max. Evaluări | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare BOE NV116WHM-N43.
BOE NV116WHM-N43 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NV116WHM-N43 sau specificațiile detaliate ale BOE NV116WHM-N43 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NV116WHM-N43 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE NV116WHM-N43 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NV116WHM-N43 sau specificațiile detaliate ale BOE NV116WHM-N43 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NV116WHM-N43 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "NV116WHM-N43"
- BOE NV116WHM-N43
- Fișa tehnică NV116WHM-N43
- Imagine NV116WHM-N43
- Prețul NV116WHM-N43
- Distribuitor NV116WHM-N43
