NV125FHM-N41

| Modelul panoului | NV125FHM-N41 |
|---|---|
| Panoul de marcă | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.5 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul NV125FHM-N41 | Solicitați preț și termen de plată |
| Numărul pixelilor | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Aranjament | RGB Vertical Stripe |
| Zonă activă (mm) | 276.48 × 155.52 (H×V) |
| Schiță (mm) | 290.5 × 180.9 × 3 (H×V×D) |
| Zonă de protecție (mm) | - |
| Tratament | Antiglare |
| Luminance | 300 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 700 : 1 (Typ.) (TM) |
| Unghi de vedere | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Raspuns | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Vizionare bună la | Symmetry |
| Modul de lucru | HADS, Normally Black, Transmissive |
| Adâncimea culorii | 262K 50% (CIE1931) |
| iluminare din spate | 5S6P WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Forma de contur | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Rată de reîmprospătare | 60Hz |
| Ecran tactil | Without |
| Tipul de semnal | eDP (2 Lanes) , Connector , 30 pins |
| Furnizarea de tensiune | 3.3V (Typ.) |
| Max. Evaluări | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare BOE NV125FHM-N41.
BOE NV125FHM-N41 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NV125FHM-N41 sau specificațiile detaliate ale BOE NV125FHM-N41 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NV125FHM-N41 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE NV125FHM-N41 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NV125FHM-N41 sau specificațiile detaliate ale BOE NV125FHM-N41 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NV125FHM-N41 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "NV125FHM-N41"
- BOE NV125FHM-N41
- Fișa tehnică NV125FHM-N41
- Imagine NV125FHM-N41
- Prețul NV125FHM-N41
- Distribuitor NV125FHM-N41
