NV133FHM-N52

| Modelul panoului | NV133FHM-N52 |
|---|---|
| Panoul de marcă | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul NV133FHM-N52 | Solicitați preț și termen de plată |
| Numărul pixelilor | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Aranjament | RGB Vertical Stripe |
| Zonă activă (mm) | 293.76 × 165.24 (H×V) |
| Schiță (mm) | 300.26 × 188.25 × 2.4 (H×V×D) |
| Luminance | 300 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Raspuns | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Vizionare bună la | Symmetry |
| Modul de lucru | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Adâncimea culorii | 262K 72% (CIE1931) |
| iluminare din spate | 9S4P WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Forma de contur | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Rată de reîmprospătare | 60Hz |
| Ecran tactil | Without |
| Tipul de semnal | eDP (2 Lanes) , Connector , 30 pins |
| Furnizarea de tensiune | 3.3V (Typ.) |
| Max. Evaluări | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare BOE NV133FHM-N52.
BOE NV133FHM-N52 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NV133FHM-N52 sau specificațiile detaliate ale BOE NV133FHM-N52 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NV133FHM-N52 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE NV133FHM-N52 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NV133FHM-N52 sau specificațiile detaliate ale BOE NV133FHM-N52 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NV133FHM-N52 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "NV133FHM-N52"
- BOE NV133FHM-N52
- Fișa tehnică NV133FHM-N52
- Imagine NV133FHM-N52
- Prețul NV133FHM-N52
- Distribuitor NV133FHM-N52
