NV133FHM-N54

| Modelul panoului | NV133FHM-N54 |
|---|---|
| Panoul de marcă | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul NV133FHM-N54 | Solicitați preț și termen de plată |
| Format Pixel | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| configurație | RGB Vertical Stripe |
| Zonă activă | 293.76(H)×165.24(V) mm |
| Schiță Dim. | 300.56(H)×187.45(V) ×2.4(D) mm |
| Luminance | 300 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Afișați direcția | Symmetry |
| Timp de raspuns | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod de operare | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Suport Culoare | 262K 72% (CIE1931) |
| Sursă de lumină | WLED [9S4P] , 15K hours , With LED Driver |
| Forma stilului | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Frame Rate | 60Hz |
| Panou tactil | Without |
| Tipul interfeței | 30 pins eDP (2 Lanes) , Connector |
| Alimentare electrică | 3.3V (Typ.) |
| Mediu inconjurator | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare BOE NV133FHM-N54.
BOE NV133FHM-N54 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NV133FHM-N54 sau specificațiile detaliate ale BOE NV133FHM-N54 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NV133FHM-N54 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE NV133FHM-N54 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NV133FHM-N54 sau specificațiile detaliate ale BOE NV133FHM-N54 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NV133FHM-N54 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "NV133FHM-N54"
- BOE NV133FHM-N54
- Fișa tehnică NV133FHM-N54
- Imagine NV133FHM-N54
- Prețul NV133FHM-N54
- Distribuitor NV133FHM-N54
