NV116WHM-N41

| Modelul panoului | NV116WHM-N41 |
|---|---|
| Panoul de marcă | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul NV116WHM-N41 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 256.125×144 mm |
| Contur | 278×168×3 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 800:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Timp de raspuns | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 9S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare BOE NV116WHM-N41.
BOE NV116WHM-N41 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NV116WHM-N41 sau specificațiile detaliate ale BOE NV116WHM-N41 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NV116WHM-N41 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE NV116WHM-N41 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NV116WHM-N41 sau specificațiile detaliate ale BOE NV116WHM-N41 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NV116WHM-N41 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "NV116WHM-N41"
- BOE NV116WHM-N41
- Fișa tehnică NV116WHM-N41
- Imagine NV116WHM-N41
- Prețul NV116WHM-N41
- Distribuitor NV116WHM-N41

