KCD-VDCS-BA

| Modelul panoului | KCD-VDCS-BA |
|---|---|
| Panoul de marcă | Kopin |
| Descrition | x-Si AMLCD ,0.35 inch, 640×480 |
| Tipul panoului | x-Si AMLCD |
| Prețul KCD-VDCS-BA | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 7.2×5.4 mm |
| Contur | 12.65×14.1 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 150:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | Full color , CIE1931 56% |
| Timp de raspuns | 5/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | No B/L |
| Interfață de semnal | Analog RGB , 23 pins |
| Tensiune de intrare | 4.5/-6.0V (Typ.)(VDD/VSS) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Kopin KCD-VDCS-BA.
Kopin KCD-VDCS-BA sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Kopin KCD-VDCS-BA sau specificațiile detaliate ale Kopin KCD-VDCS-BA sau alte LCD Kopin, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Kopin KCD-VDCS-BA la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Kopin KCD-VDCS-BA sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Kopin KCD-VDCS-BA sau specificațiile detaliate ale Kopin KCD-VDCS-BA sau alte LCD Kopin, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Kopin KCD-VDCS-BA la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "KCD-VDCS-BA"
- Kopin KCD-VDCS-BA
- Fișa tehnică KCD-VDCS-BA
- Imagine KCD-VDCS-BA
- Prețul KCD-VDCS-BA
- Distribuitor KCD-VDCS-BA

