AA141XB00

| Modelul panoului | AA141XB00 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AA141XB00 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 285.696×214.272 mm |
| Forma stilului | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | |
| Unghi de vedere | |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | CCFL |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Mitsubishi AA141XB00.
Mitsubishi AA141XB00 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA141XB00 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA141XB00 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA141XB00 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA141XB00 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA141XB00 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA141XB00 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA141XB00 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "AA141XB00"
- Mitsubishi AA141XB00
- Fișa tehnică AA141XB00
- Imagine AA141XB00
- Prețul AA141XB00
- Distribuitor AA141XB00

