TM023KDH13

| Modelul panoului | TM023KDH13 |
|---|---|
| Panoul de marcă | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.3 inch, 320×240 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TM023KDH13 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 46.75×35.06 mm |
| Contur | 50.9×45.8 mm |
| Suprafaţă | Clear |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Timp de raspuns | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 1S4P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | CPU , 36 pins |
| Tensiune de intrare | 2.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare TIANMA TM023KDH13.
TIANMA TM023KDH13 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TM023KDH13 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TM023KDH13 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TM023KDH13 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM023KDH13 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TM023KDH13 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TM023KDH13 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TM023KDH13 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TM023KDH13"
- TIANMA TM023KDH13
- Fișa tehnică TM023KDH13
- Imagine TM023KDH13
- Prețul TM023KDH13
- Distribuitor TM023KDH13

