COM57H5M10XRC

| Modelul panoului | COM57H5M10XRC |
|---|---|
| Panoul de marcă | ORTUSTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul COM57H5M10XRC | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transflective |
| Zonă activă | 115.2×86.4 mm |
| Contur | 130.32×101.2 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 400:1 (Typ.)(Transmissive) 2:1 (Typ.)(Reflective) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 40/60 (Max.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare ORTUSTECH COM57H5M10XRC.
ORTUSTECH COM57H5M10XRC sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf ORTUSTECH COM57H5M10XRC sau specificațiile detaliate ale ORTUSTECH COM57H5M10XRC sau alte LCD ORTUSTECH, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul ORTUSTECH COM57H5M10XRC la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
ORTUSTECH COM57H5M10XRC sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf ORTUSTECH COM57H5M10XRC sau specificațiile detaliate ale ORTUSTECH COM57H5M10XRC sau alte LCD ORTUSTECH, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul ORTUSTECH COM57H5M10XRC la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "COM57H5M10XRC"
- ORTUSTECH COM57H5M10XRC
- Fișa tehnică COM57H5M10XRC
- Imagine COM57H5M10XRC
- Prețul COM57H5M10XRC
- Distribuitor COM57H5M10XRC
