Prezentare generală
Specificație
KCD-VDCS-BA

KCD-VDCS-BA Informatii de baza
| Modelul panoului | KCD-VDCS-BA |
|---|---|
| Panoul de marcă | Kopin |
| Descrition | x-Si AMLCD ,0.35 inch, 640×480 |
| Tipul panoului | x-Si AMLCD |
| Prețul KCD-VDCS-BA | Solicitați preț și termen de plată |
| Temperatura de Operare | 0 ~ 60 °C |
| Temperatura de depozitare | -20 ~ 70 °C |
| Rezistența la vibrații | 6.0G (58.8 m/s²) |
| Comentarii | Framed |
KCD-VDCS-BA Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Delta |
| Densitatea pixelilor | 2257 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.00375×0.01125 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.01125×0.01125 mm (H×V) |
| Zonă activă | 7.2×5.4 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 12.65×14.1 mm (H×V) |
| Adâncime de contur | 3.1 (Typ.) mm |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Without |
KCD-VDCS-BA Caracteristici optice
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Raport de contrast | 150 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | Full color () |
| Color Gamut | 56% NTSC (CIE1931) |
| Timp de raspuns | 5/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Culoare alb Culoare | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| transmisivitatea | 1.3% (Typ.)(with Polarizer) |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
KCD-VDCS-BA Elemente electronice
| Frecventa verticala | 60Hz |
|---|---|
| Scanare inversă | No |
KCD-VDCS-BA Sistem de iluminare din spate
| Tip lămpi | No B/L |
|---|
KCD-VDCS-BA Interfață de semnal
| Categoria de semnale | Analog |
|---|---|
| Clasa de semnal | Analog RGB |
| Tensiune de intrare pentru panou | 4.5/-6.0V (Typ.)(VDD/VSS) |
| Tipul interfeței | FPC |
