ST5461D02-7

| Modelul panoului | ST5461D02-7 |
|---|---|
| Panoul de marcă | CSOT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul ST5461D02-7 | Solicitați preț și termen de plată |
| Numărul pixelilor | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
| Aranjament | RGB Vertical Stripe |
| Zonă activă (mm) | 1209.6 × 680.4 (H×V) |
| Schiță (mm) | 1219.6 × 690.5 (H×V×D) |
| Zonă de protecție (mm) | - |
| Tratament | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Luminance | 0 cd/m² |
| Raport de contrast | 4000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Raspuns | 6.5 (Typ.)(G to G) ms |
| Vizionare bună la | Symmetry |
| Modul de lucru | HVA, Normally Black, Transmissive |
| Grosimea sticlei | 0.50+0.50 mm |
| transmisivitatea | 4.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Adâncimea culorii | 1.07B 72% (CIE1931) |
| iluminare din spate | No B/L |
| Masa | 3.50Kgs (Max.) |
| Rată de reîmprospătare | 60Hz |
| Ecran tactil | Without |
| Tipul de semnal | V-by-One 8 lane , Connector , 51 pins |
| Furnizarea de tensiune | 12.0V (Typ.) |
| Max. Evaluări | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CSOT ST5461D02-7.
CSOT ST5461D02-7 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CSOT ST5461D02-7 sau specificațiile detaliate ale CSOT ST5461D02-7 sau alte LCD CSOT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CSOT ST5461D02-7 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CSOT ST5461D02-7 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CSOT ST5461D02-7 sau specificațiile detaliate ale CSOT ST5461D02-7 sau alte LCD CSOT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CSOT ST5461D02-7 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "ST5461D02-7"
- CSOT ST5461D02-7
- Fișa tehnică ST5461D02-7
- Imagine ST5461D02-7
- Prețul ST5461D02-7
- Distribuitor ST5461D02-7

