ET024002DMU

| Modelul panoului | ET024002DMU |
|---|---|
| Panoul de marcă | EDT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul ET024002DMU | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 36.72×48.96 mm |
| Contur | 42.72×60.26×4.1 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 300:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 65K |
| Timp de raspuns | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 45/45/40/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tip lămpi | 1S3P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | CPU , 36 pins |
| Tensiune de intrare | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare EDT ET024002DMU.
EDT ET024002DMU sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf EDT ET024002DMU sau specificațiile detaliate ale EDT ET024002DMU sau alte LCD EDT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul EDT ET024002DMU la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
EDT ET024002DMU sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf EDT ET024002DMU sau specificațiile detaliate ale EDT ET024002DMU sau alte LCD EDT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul EDT ET024002DMU la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "ET024002DMU"
- EDT ET024002DMU
- Fișa tehnică ET024002DMU
- Imagine ET024002DMU
- Prețul ET024002DMU
- Distribuitor ET024002DMU

