TCG104SVLPEANN-AN30

| Modelul panoului | TCG104SVLPEANN-AN30 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TCG104SVLPEANN-AN30 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 211.2×158.4 mm |
| Contur | 240.7×180.2×9.5 mm |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Raport de contrast | 900:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Timp de raspuns | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30.
Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 sau specificațiile detaliate ale Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 sau alte LCD Kyocera, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 sau specificațiile detaliate ale Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 sau alte LCD Kyocera, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TCG104SVLPEANN-AN30"
- Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30
- Fișa tehnică TCG104SVLPEANN-AN30
- Imagine TCG104SVLPEANN-AN30
- Prețul TCG104SVLPEANN-AN30
- Distribuitor TCG104SVLPEANN-AN30

