TCG085WVLCH-H01

| Modelul panoului | TCG085WVLCH-H01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.5 inch, 800×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TCG085WVLCH-H01 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 184.8×110.88 mm |
| Contur | 210×134 mm |
| Suprafaţă | Glare (Haze 0%), Antireflection |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 60/60/60/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Kyocera TCG085WVLCH-H01.
Kyocera TCG085WVLCH-H01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Kyocera TCG085WVLCH-H01 sau specificațiile detaliate ale Kyocera TCG085WVLCH-H01 sau alte LCD Kyocera, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Kyocera TCG085WVLCH-H01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG085WVLCH-H01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Kyocera TCG085WVLCH-H01 sau specificațiile detaliate ale Kyocera TCG085WVLCH-H01 sau alte LCD Kyocera, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Kyocera TCG085WVLCH-H01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TCG085WVLCH-H01"
- Kyocera TCG085WVLCH-H01
- Fișa tehnică TCG085WVLCH-H01
- Imagine TCG085WVLCH-H01
- Prețul TCG085WVLCH-H01
- Distribuitor TCG085WVLCH-H01

