TCG104VG2AA-A00

| Modelul panoului | TCG104VG2AA-A00 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TCG104VG2AA-A00 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 211.2×158.4 mm |
| Contur | 243×185.1×11 mm |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Raport de contrast | 750:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 14/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 2 pcs CCFL Optional |
| Interfață de semnal | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Kyocera TCG104VG2AA-A00.
Kyocera TCG104VG2AA-A00 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Kyocera TCG104VG2AA-A00 sau specificațiile detaliate ale Kyocera TCG104VG2AA-A00 sau alte LCD Kyocera, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Kyocera TCG104VG2AA-A00 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG104VG2AA-A00 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Kyocera TCG104VG2AA-A00 sau specificațiile detaliate ale Kyocera TCG104VG2AA-A00 sau alte LCD Kyocera, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Kyocera TCG104VG2AA-A00 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TCG104VG2AA-A00"
- Kyocera TCG104VG2AA-A00
- Fișa tehnică TCG104VG2AA-A00
- Imagine TCG104VG2AA-A00
- Prețul TCG104VG2AA-A00
- Distribuitor TCG104VG2AA-A00

