Prezentare generală
Specificație
TCG104SVLPEANN-AN30

TCG104SVLPEANN-AN30 Informatii de baza
| Modelul panoului | TCG104SVLPEANN-AN30 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TCG104SVLPEANN-AN30 | Solicitați preț și termen de plată |
| Temperatura de Operare | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura de depozitare | -30 ~ 80 °C |
TCG104SVLPEANN-AN30 Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 96 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Greutate | 475g |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Zonă activă | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Zona de protecție | 215.4×162.2 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 240.7×180.2 mm (H×V) |
| Adâncime de contur | 9.5 (Max.) mm |
| Găuri și suporturi | Face mounting holes (4 pcs) |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Without |
TCG104SVLPEANN-AN30 Caracteristici optice
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| strălucire | 700 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Timp de raspuns | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Culoare alb Culoare | Wx:0.300; Wy:0.335 |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
TCG104SVLPEANN-AN30 Elemente electronice
| Frecventa verticala | 60Hz |
|---|---|
| Scanare inversă | No |
TCG104SVLPEANN-AN30 Sistem de iluminare din spate
| Poziția lămpii | Edge light type |
|---|---|
| Tip lămpi | WLED |
| Durata de viață a lămpii | 70K(Typ.) (Hours) |
| Tipul interfeței | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | 380/580mA (Typ./Max.) |
TCG104SVLPEANN-AN30 Interfață de semnal
| Categoria de semnale | LVDS |
|---|---|
| Clasa de semnal | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Tensiune de intrare pentru panou | 3.3V (Typ.) |
| Curent de intrare pentru panou | 270/300mA (Typ./Max.) |
| Tipul interfeței | Connector |
| Interfață de semnal | JAE - FI-X30SSL-HF, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
