TCG101WXLP*ANN-AN*01

| Modelul panoului | TCG101WXLP*ANN-AN*01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TCG101WXLP*ANN-AN*01 | Solicitați preț și termen de plată |
| Rezoluţie | 1280(RGB)×800 , WXGA |
| Format Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Zona de afisare | 216.96(W)×135.6(H) mm |
| Deschiderea barei | - |
| strălucire | - |
| Raport de contrast | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Unghi de vedere | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Cea mai buna vedere pe | - |
| Timp de raspuns | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Afișați culorile | 16.7M |
| Tip lămpi | WLED , 50K hours , With LED Driver |
| Frecvență | 60Hz |
| Ecran tactil | Without |
| Greutatea panoului | - |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins , Connector |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
| Mediu inconjurator | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01.
Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 sau specificațiile detaliate ale Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 sau alte LCD Kyocera, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 sau specificațiile detaliate ale Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 sau alte LCD Kyocera, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TCG101WXLP*ANN-AN*01"
- Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01
- Fișa tehnică TCG101WXLP*ANN-AN*01
- Imagine TCG101WXLP*ANN-AN*01
- Prețul TCG101WXLP*ANN-AN*01
- Distribuitor TCG101WXLP*ANN-AN*01
