TCG101WXLPAANN-AN20

| Modelul panoului | TCG101WXLPAANN-AN20 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TCG101WXLPAANN-AN20 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 216.96×135.6 mm |
| Contur | 236×156.8×9.9 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 800:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) |
| Timp de raspuns | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Kyocera TCG101WXLPAANN-AN20.
Kyocera TCG101WXLPAANN-AN20 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Kyocera TCG101WXLPAANN-AN20 sau specificațiile detaliate ale Kyocera TCG101WXLPAANN-AN20 sau alte LCD Kyocera, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Kyocera TCG101WXLPAANN-AN20 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG101WXLPAANN-AN20 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Kyocera TCG101WXLPAANN-AN20 sau specificațiile detaliate ale Kyocera TCG101WXLPAANN-AN20 sau alte LCD Kyocera, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Kyocera TCG101WXLPAANN-AN20 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TCG101WXLPAANN-AN20"
- Kyocera TCG101WXLPAANN-AN20
- Fișa tehnică TCG101WXLPAANN-AN20
- Imagine TCG101WXLPAANN-AN20
- Prețul TCG101WXLPAANN-AN20
- Distribuitor TCG101WXLPAANN-AN20

