NV133QHM-A51

| Modelul panoului | NV133QHM-A51 |
|---|---|
| Panoul de marcă | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 2560×1440 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul NV133QHM-A51 | Solicitați preț și termen de plată |
| Format Pixel | 2560(RGB)×1440 [Quad-HD] |
| configurație | RGB Vertical Stripe |
| Zonă activă | 293.76(H)×165.24(V) mm |
| Schiță Dim. | 315.26(H)×188.75(V) ×5.6(D) mm |
| Zona de protecție | - |
| Tratament | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Luminance | 400 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Afișați direcția | Symmetry |
| Timp de raspuns | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod de operare | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Suport Culoare | 16.7M 95% (CIE1931) |
| Sursă de lumină | WLED [5S6P] , 15K hours , With LED Driver |
| Greutate | 350g (Max.) |
| Frame Rate | 60Hz |
| Panou tactil | Electromagnetic Digitizer |
| Tipul interfeței | 40 pins eDP (4 Lanes) , Connector |
| Alimentare electrică | 3.3V (Typ.) |
| Mediu inconjurator | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare BOE NV133QHM-A51.
BOE NV133QHM-A51 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NV133QHM-A51 sau specificațiile detaliate ale BOE NV133QHM-A51 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NV133QHM-A51 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE NV133QHM-A51 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NV133QHM-A51 sau specificațiile detaliate ale BOE NV133QHM-A51 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NV133QHM-A51 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "NV133QHM-A51"
- BOE NV133QHM-A51
- Fișa tehnică NV133QHM-A51
- Imagine NV133QHM-A51
- Prețul NV133QHM-A51
- Distribuitor NV133QHM-A51

