NV133FHM-N66

| Modelul panoului | NV133FHM-N66 |
|---|---|
| Panoul de marcă | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul NV133FHM-N66 | Solicitați preț și termen de plată |
| Rezoluţie | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Zona de afisare | 293.76(W)×165.24(H) mm |
| Dimensiunea conturului | 299.96(W)×186.92(H) ×2.1(D) mm |
| strălucire | 300 cd/m² (Typ.) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Cea mai buna vedere pe | Symmetry |
| Afișați culorile | 262K 72% (CIE1931) |
| Frecvență | 60Hz |
| Forma stilului | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Format Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Deschiderea barei | - |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Raport de contrast | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Modul de afișare | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Timp de raspuns | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tip lămpi | 10S4P WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Ecran tactil | Without |
| Interfață de semnal | eDP (2 Lanes) , 30 pins , Connector |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
| Mediu inconjurator | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare BOE NV133FHM-N66.
BOE NV133FHM-N66 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NV133FHM-N66 sau specificațiile detaliate ale BOE NV133FHM-N66 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NV133FHM-N66 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE NV133FHM-N66 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NV133FHM-N66 sau specificațiile detaliate ale BOE NV133FHM-N66 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NV133FHM-N66 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "NV133FHM-N66"
- BOE NV133FHM-N66
- Fișa tehnică NV133FHM-N66
- Imagine NV133FHM-N66
- Prețul NV133FHM-N66
- Distribuitor NV133FHM-N66

