HN133WU1-100

| Modelul panoului | HN133WU1-100 |
|---|---|
| Panoul de marcă | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul HN133WU1-100 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 293.76×165.24 mm |
| Contur | 305.37×188.77×3 mm |
| Forma stilului | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 800:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Timp de raspuns | 13.5/16.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 9S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | eDP (2 Lanes) , 40 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare BOE HN133WU1-100.
BOE HN133WU1-100 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE HN133WU1-100 sau specificațiile detaliate ale BOE HN133WU1-100 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE HN133WU1-100 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE HN133WU1-100 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE HN133WU1-100 sau specificațiile detaliate ale BOE HN133WU1-100 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE HN133WU1-100 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "HN133WU1-100"
- BOE HN133WU1-100
- Fișa tehnică HN133WU1-100
- Imagine HN133WU1-100
- Prețul HN133WU1-100
- Distribuitor HN133WU1-100
