HN133WU3-102

| Modelul panoului | HN133WU3-102 |
|---|---|
| Panoul de marcă | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul HN133WU3-102 | Solicitați preț și termen de plată |
| Format Pixel | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Zonă activă | 293.76(H)×165.24(V) mm |
| Zona de protecție | - |
| Luminance | 0 cd/m² |
| Afișați direcția | Symmetry |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Grosimea farfuriei | 0.30+0.30 mm |
| Suport Culoare | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Forma stilului | - |
| Frame Rate | 60Hz |
| configurație | RGB Vertical Stripe |
| Schiță Dim. | 301.9(H)×175.1(V) ×0.87(D) mm |
| Tratament | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Timp de raspuns | 13.5/16.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Mod de operare | AFFS, Normally Black, Transmissive |
| transmitanţă | 4.3% (Typ.)(with Polarizer) |
| Sursă de lumină | No B/L , W/O Driver |
| Panou tactil | Without |
| Tipul interfeței | 30 pins eDP (2 Lanes) , Connector |
| Alimentare electrică | 3.3V (Typ.) |
| Mediu inconjurator | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare BOE HN133WU3-102.
BOE HN133WU3-102 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE HN133WU3-102 sau specificațiile detaliate ale BOE HN133WU3-102 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE HN133WU3-102 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE HN133WU3-102 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE HN133WU3-102 sau specificațiile detaliate ale BOE HN133WU3-102 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE HN133WU3-102 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "HN133WU3-102"
- BOE HN133WU3-102
- Fișa tehnică HN133WU3-102
- Imagine HN133WU3-102
- Prețul HN133WU3-102
- Distribuitor HN133WU3-102

