TM057QVZ00

| Modelul panoului | TM057QVZ00 |
|---|---|
| Panoul de marcă | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TM057QVZ00 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 115.2×86.4 mm |
| Contur | 144×104.6×14.15 mm |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 2%), Reflection 4.0% (Max.) |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Timp de raspuns | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 3S3P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare TIANMA TM057QVZ00.
TIANMA TM057QVZ00 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TM057QVZ00 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TM057QVZ00 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TM057QVZ00 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM057QVZ00 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TM057QVZ00 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TM057QVZ00 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TM057QVZ00 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TM057QVZ00"
- TIANMA TM057QVZ00
- Fișa tehnică TM057QVZ00
- Imagine TM057QVZ00
- Prețul TM057QVZ00
- Distribuitor TM057QVZ00

