LK315T3LA5Z

| Modelul panoului | LK315T3LA5Z |
|---|---|
| Panoul de marcă | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LK315T3LA5Z | Solicitați preț și termen de plată |
| Numărul pixelilor | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
| Aranjament | RGB Vertical Stripe |
| Zonă activă (mm) | 697.685 × 392.256 (H×V) |
| Schiță (mm) | 760 × 450 × 50 (H×V×D) |
| Zonă de protecție (mm) | 703.8 × 398.4 (H×V) |
| Tratament | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Luminance | 450 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 2000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Unghi de vedere | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Raspuns | 7 (Typ.)(G to G) ms |
| Vizionare bună la | Symmetry |
| Modul de lucru | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Adâncimea culorii | 16.7M 73% (CIE1931) |
| iluminare din spate | 10 pcs CCFL , 60K hours , With Inverter |
| Masa | 5.00Kgs (Typ.) |
| Rată de reîmprospătare | - |
| Ecran tactil | Without |
| Tipul de semnal | LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector , 30 pins |
| Furnizarea de tensiune | 12.0V (Typ.) |
| Max. Evaluări | Storage Temp.: -25 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare SHARP LK315T3LA5Z.
SHARP LK315T3LA5Z sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SHARP LK315T3LA5Z sau specificațiile detaliate ale SHARP LK315T3LA5Z sau alte LCD SHARP, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SHARP LK315T3LA5Z la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LK315T3LA5Z sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SHARP LK315T3LA5Z sau specificațiile detaliate ale SHARP LK315T3LA5Z sau alte LCD SHARP, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SHARP LK315T3LA5Z la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LK315T3LA5Z"
- SHARP LK315T3LA5Z
- Fișa tehnică LK315T3LA5Z
- Imagine LK315T3LA5Z
- Prețul LK315T3LA5Z
- Distribuitor LK315T3LA5Z

