LTI320AP03

| Modelul panoului | LTI320AP03 |
|---|---|
| Panoul de marcă | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LTI320AP03 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | PVA, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 697.685×392.256 mm |
| Contur | 760×450×46.8 mm |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 44%), Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 4000:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Timp de raspuns | 20 (Typ.)(G to G) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 3 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare SAMSUNG LTI320AP03.
SAMSUNG LTI320AP03 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SAMSUNG LTI320AP03 sau specificațiile detaliate ale SAMSUNG LTI320AP03 sau alte LCD SAMSUNG, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SAMSUNG LTI320AP03 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTI320AP03 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SAMSUNG LTI320AP03 sau specificațiile detaliate ale SAMSUNG LTI320AP03 sau alte LCD SAMSUNG, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SAMSUNG LTI320AP03 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LTI320AP03"
- SAMSUNG LTI320AP03
- Fișa tehnică LTI320AP03
- Imagine LTI320AP03
- Prețul LTI320AP03
- Distribuitor LTI320AP03
