CLAA089WA01 XG

| Modelul panoului | CLAA089WA01 XG |
|---|---|
| Panoul de marcă | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.9 inch, 800×1280 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul CLAA089WA01 XG | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | HFFS, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 119.28×190.848 mm |
| Contur | 125.48×202.9×3.9 mm |
| Suprafaţă | Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Timp de raspuns | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 6S4P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | MIPI (4 data lanes) , 39 pins |
| Tensiune de intrare | 1.8/TBD (Typ.)(VCCI/VDDI) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CPT CLAA089WA01 XG.
CPT CLAA089WA01 XG sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CPT CLAA089WA01 XG sau specificațiile detaliate ale CPT CLAA089WA01 XG sau alte LCD CPT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CPT CLAA089WA01 XG la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA089WA01 XG sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CPT CLAA089WA01 XG sau specificațiile detaliate ale CPT CLAA089WA01 XG sau alte LCD CPT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CPT CLAA089WA01 XG la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "CLAA089WA01 XG"
- CPT CLAA089WA01 XG
- Fișa tehnică CLAA089WA01 XG
- Imagine CLAA089WA01 XG
- Prețul CLAA089WA01 XG
- Distribuitor CLAA089WA01 XG

