CLAA089NA0ACW

| Modelul panoului | CLAA089NA0ACW |
|---|---|
| Panoul de marcă | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.9 inch, 1024×600 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul CLAA089NA0ACW | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 195.072×114.3 mm |
| Contur | 210×127.8×5.5 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 400:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CPT CLAA089NA0ACW.
CPT CLAA089NA0ACW sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CPT CLAA089NA0ACW sau specificațiile detaliate ale CPT CLAA089NA0ACW sau alte LCD CPT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CPT CLAA089NA0ACW la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA089NA0ACW sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CPT CLAA089NA0ACW sau specificațiile detaliate ale CPT CLAA089NA0ACW sau alte LCD CPT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CPT CLAA089NA0ACW la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "CLAA089NA0ACW"
- CPT CLAA089NA0ACW
- Fișa tehnică CLAA089NA0ACW
- Imagine CLAA089NA0ACW
- Prețul CLAA089NA0ACW
- Distribuitor CLAA089NA0ACW

