CLAA090JA02CW

| Modelul panoului | CLAA090JA02CW |
|---|---|
| Panoul de marcă | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 480×234 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul CLAA090JA02CW | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 198×111.735 mm |
| Contur | 210.7×126.4 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 350:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | Full color |
| Timp de raspuns | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tip lămpi | 3S8P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | TFT Specific Analog RGB , 26 pins |
| Tensiune de intrare | 5/5/18/-6V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CPT CLAA090JA02CW.
CPT CLAA090JA02CW sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CPT CLAA090JA02CW sau specificațiile detaliate ale CPT CLAA090JA02CW sau alte LCD CPT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CPT CLAA090JA02CW la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA090JA02CW sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CPT CLAA090JA02CW sau specificațiile detaliate ale CPT CLAA090JA02CW sau alte LCD CPT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CPT CLAA090JA02CW la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "CLAA090JA02CW"
- CPT CLAA090JA02CW
- Fișa tehnică CLAA090JA02CW
- Imagine CLAA090JA02CW
- Prețul CLAA090JA02CW
- Distribuitor CLAA090JA02CW

