CLAA089FP01

| Modelul panoului | CLAA089FP01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.9 inch, 1920×1200 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul CLAA089FP01 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 191.52×119.7 mm |
| Contur | 203.5×135.9×5 mm |
| Suprafaţă | Hard coating |
| Raport de contrast | 900:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Timp de raspuns | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 5 strings WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (2 ch, 6-bit) , 45 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CPT CLAA089FP01.
CPT CLAA089FP01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CPT CLAA089FP01 sau specificațiile detaliate ale CPT CLAA089FP01 sau alte LCD CPT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CPT CLAA089FP01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA089FP01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CPT CLAA089FP01 sau specificațiile detaliate ale CPT CLAA089FP01 sau alte LCD CPT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CPT CLAA089FP01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "CLAA089FP01"
- CPT CLAA089FP01
- Fișa tehnică CLAA089FP01
- Imagine CLAA089FP01
- Prețul CLAA089FP01
- Distribuitor CLAA089FP01

