TM058JFHG01

| Modelul panoului | TM058JFHG01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.8 inch, 1280×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TM058JFHG01 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 126.72×74.88 mm |
| Contur | 137.488×84.7×1.48 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Timp de raspuns | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Interfață de semnal | Mini LVDS , 60 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare TIANMA TM058JFHG01.
TIANMA TM058JFHG01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TM058JFHG01 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TM058JFHG01 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TM058JFHG01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM058JFHG01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TM058JFHG01 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TM058JFHG01 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TM058JFHG01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TM058JFHG01"
- TIANMA TM058JFHG01
- Fișa tehnică TM058JFHG01
- Imagine TM058JFHG01
- Prețul TM058JFHG01
- Distribuitor TM058JFHG01

