TM057KDHP1

| Modelul panoului | TM057KDHP1 |
|---|---|
| Panoul de marcă | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TM057KDHP1 | Solicitați preț și termen de plată |
| Format Pixel | 320(RGB)×240 [QVGA] |
| Zonă activă | 115.2(H)×86.4(V) mm |
| Luminance | - |
| Afișați direcția | 6 o'clock |
| Unghi de vedere | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Suport Culoare | 262K 50% (CIE1931) |
| Greutate | - |
| Frame Rate | 60Hz |
| configurație | RGB Vertical Stripe |
| Schiță Dim. | - |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Timp de raspuns | 20/30 (Typ./Max.)(Tr+Td) |
| Mod de operare | TN, Normally White, Transmissive |
| Sursă de lumină | |
| Panou tactil | Without |
| Tipul interfeței | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Mediu inconjurator | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 85 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare TIANMA TM057KDHP1.
TIANMA TM057KDHP1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TM057KDHP1 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TM057KDHP1 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TM057KDHP1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM057KDHP1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TM057KDHP1 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TM057KDHP1 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TM057KDHP1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TM057KDHP1"
- TIANMA TM057KDHP1
- Fișa tehnică TM057KDHP1
- Imagine TM057KDHP1
- Prețul TM057KDHP1
- Distribuitor TM057KDHP1
