TM058WA-22L04
| Modelul panoului | TM058WA-22L04 |
|---|---|
| Panoul de marcă | TORISAN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.8 inch, 400×234 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TM058WA-22L04 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 127.2×71.8 mm |
| Contur | 145×89 mm |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Raport de contrast | 60:1 (Min.) |
| Afișați culorile | Full color |
| Timp de raspuns | 30/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 60/60/30/40 (Max.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | TFT Specific Analog RGB , 24 pins |
| Tensiune de intrare | 5.4/15.5/-15.0V (Typ.)(VSH/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare TORISAN TM058WA-22L04.
TORISAN TM058WA-22L04 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TORISAN TM058WA-22L04 sau specificațiile detaliate ale TORISAN TM058WA-22L04 sau alte LCD TORISAN, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TORISAN TM058WA-22L04 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
TORISAN TM058WA-22L04 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TORISAN TM058WA-22L04 sau specificațiile detaliate ale TORISAN TM058WA-22L04 sau alte LCD TORISAN, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TORISAN TM058WA-22L04 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TM058WA-22L04"
- TORISAN TM058WA-22L04
- Fișa tehnică TM058WA-22L04
- Imagine TM058WA-22L04
- Prețul TM058WA-22L04
- Distribuitor TM058WA-22L04

