S065SWV02HGO

| Modelul panoului | S065SWV02HGO |
|---|---|
| Panoul de marcă | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.5 inch, 800×320 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul S065SWV02HGO | Solicitați preț și termen de plată |
| Categorie sistem | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serie | S065SWV02HG |
| Cuvinte cheie desc. | 6.5 inch 800*320, 450pins, 40pins, RGB interface, Bar Stretched Panel |
| Clasa de produse | Graphic LCD Display |
| Etichete de produs | Color TFT-LCD, Bar Shape LCD |
| Combinarea panourilor | LCM |
| Rezoluţie | 800×320 |
| Aspect Ratio | 8:3 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Zonă activă | 154.08 (W) × 57.28 (H) mm (A.A) |
| Dimensiunea conturului | 165 (W) × 72.88 (H) mm |
| Max. Adâncime | 3.5 mm |
| Familia LC | TN |
| polarizatorului | Transmissive |
| strălucire | 450 (Typ.) |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Unghi de vedere | 80/80/70/75 (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | 12 o'clock |
| Valoarea culorilor | 16.7M |
| Tip de iluminare din spate | WLED |
| Tipul interfeței | TTL |
| Pini de interfață | 40 Pins |
| Panou tactil | Without |
| Temperatura de funcționare. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. De stocare | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CDTECH S065SWV02HGO.
CDTECH S065SWV02HGO sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CDTECH S065SWV02HGO sau specificațiile detaliate ale CDTECH S065SWV02HGO sau alte LCD CDTECH, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CDTECH S065SWV02HGO la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CDTECH S065SWV02HGO sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CDTECH S065SWV02HGO sau specificațiile detaliate ale CDTECH S065SWV02HGO sau alte LCD CDTECH, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CDTECH S065SWV02HGO la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "S065SWV02HGO"
- CDTECH S065SWV02HGO
- Fișa tehnică S065SWV02HGO
- Imagine S065SWV02HGO
- Prețul S065SWV02HGO
- Distribuitor S065SWV02HGO
