S062WV04

| Modelul panoului | S062WV04 |
|---|---|
| Panoul de marcă | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.2 inch, 800×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul S062WV04 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 137.52×77.232 mm |
| Contur | 155.2×88.2×3.7 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 600:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) |
| Timp de raspuns | 30/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 3S9P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 60 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CDTECH S062WV04.
CDTECH S062WV04 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CDTECH S062WV04 sau specificațiile detaliate ale CDTECH S062WV04 sau alte LCD CDTECH, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CDTECH S062WV04 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CDTECH S062WV04 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CDTECH S062WV04 sau specificațiile detaliate ale CDTECH S062WV04 sau alte LCD CDTECH, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CDTECH S062WV04 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "S062WV04"
- CDTECH S062WV04
- Fișa tehnică S062WV04
- Imagine S062WV04
- Prețul S062WV04
- Distribuitor S062WV04

