TMT035DNAFWU19

| Modelul panoului | TMT035DNAFWU19 |
|---|---|
| Panoul de marcă | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TMT035DNAFWU19 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 70.08×52.56 mm |
| Contur | 76.9×63.9×3.35 mm |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Raport de contrast | 300:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) |
| Timp de raspuns | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 6S1P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR601/656 , 36 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3/5.0/15.4/-7.7V (Typ.)(VCC/VDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare TIANMA TMT035DNAFWU19.
TIANMA TMT035DNAFWU19 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TMT035DNAFWU19 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TMT035DNAFWU19 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TMT035DNAFWU19 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TMT035DNAFWU19 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TMT035DNAFWU19 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TMT035DNAFWU19 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TMT035DNAFWU19 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TMT035DNAFWU19"
- TIANMA TMT035DNAFWU19
- Fișa tehnică TMT035DNAFWU19
- Imagine TMT035DNAFWU19
- Prețul TMT035DNAFWU19
- Distribuitor TMT035DNAFWU19
