THG062HV1AC-G00

| Modelul panoului | THG062HV1AC-G00 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.2 inch, 640×240 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul THG062HV1AC-G00 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transflective |
| Zonă activă | 147.84×55.44 mm |
| Contur | 174.2×73.4 mm |
| Suprafaţă | Glare (Haze 0%) |
| Raport de contrast | 40:1 (Typ.)(Transmissive) 35:1 (Typ.)(Reflective) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 10/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 60/70/40/40 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Kyocera THG062HV1AC-G00.
Kyocera THG062HV1AC-G00 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Kyocera THG062HV1AC-G00 sau specificațiile detaliate ale Kyocera THG062HV1AC-G00 sau alte LCD Kyocera, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Kyocera THG062HV1AC-G00 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Kyocera THG062HV1AC-G00 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Kyocera THG062HV1AC-G00 sau specificațiile detaliate ale Kyocera THG062HV1AC-G00 sau alte LCD Kyocera, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Kyocera THG062HV1AC-G00 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "THG062HV1AC-G00"
- Kyocera THG062HV1AC-G00
- Fișa tehnică THG062HV1AC-G00
- Imagine THG062HV1AC-G00
- Prețul THG062HV1AC-G00
- Distribuitor THG062HV1AC-G00

