NL3224BC35-21

| Modelul panoului | NL3224BC35-21 |
|---|---|
| Panoul de marcă | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.5 inch, 320×240 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul NL3224BC35-21 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 111.36×83.52 mm |
| Contur | 134×104.5 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H), Antireflection |
| Raport de contrast | 400:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Timp de raspuns | 5/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 55/55/50/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | CMOS (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare NEC NL3224BC35-21.
NEC NL3224BC35-21 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf NEC NL3224BC35-21 sau specificațiile detaliate ale NEC NL3224BC35-21 sau alte LCD NEC, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul NEC NL3224BC35-21 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
NEC NL3224BC35-21 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf NEC NL3224BC35-21 sau specificațiile detaliate ale NEC NL3224BC35-21 sau alte LCD NEC, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul NEC NL3224BC35-21 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "NL3224BC35-21"
- NEC NL3224BC35-21
- Fișa tehnică NL3224BC35-21
- Imagine NL3224BC35-21
- Prețul NL3224BC35-21
- Distribuitor NL3224BC35-21

