NL3224AC36-01F

| Modelul panoului | NL3224AC36-01F |
|---|---|
| Panoul de marcă | NLT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul NL3224AC36-01F | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 115.2×86.4 mm |
| Contur | 144×104.6×12.3 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 900:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) , CIE1931 53% |
| Timp de raspuns | 3/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | CMOS (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare NLT NL3224AC36-01F.
NLT NL3224AC36-01F sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf NLT NL3224AC36-01F sau specificațiile detaliate ale NLT NL3224AC36-01F sau alte LCD NLT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul NLT NL3224AC36-01F la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
NLT NL3224AC36-01F sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf NLT NL3224AC36-01F sau specificațiile detaliate ale NLT NL3224AC36-01F sau alte LCD NLT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul NLT NL3224AC36-01F la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "NL3224AC36-01F"
- NLT NL3224AC36-01F
- Fișa tehnică NL3224AC36-01F
- Imagine NL3224AC36-01F
- Prețul NL3224AC36-01F
- Distribuitor NL3224AC36-01F

